Hakkımızda

Hakkımızda

   Örnek Şelale Kır Düğün Salonları olarak hizmete başladığımız 1999 yılından bu güne, her zaman daha iyisine layık olan konuklarımıza, en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla sektördeki yenilikleri yakından takip ederek sizlerle buluşturuyoruz.

   Yüzlerce çiftimizin, en mutlu günlerini bir törenle taçlandırdıkları ve konuklarıyla paylaştıkları en özel dakikalarında, evliliğin ilk adımı olan nişan ve nikah törenlerinizde, Sünnetçi’den kaçmayıp, erkekliğe ilk adımlarını atan miniklerimizin, bu özel günlerinin hiç unutulmayacak anlara dönüşmesinde, şirketinizin, kurum ve kuruluşların her türlü bayi, eğitim ve seminer gibi toplantılarında, öğrencilerimizin mezuniyet törenlerinde, doğum günleriniz, evlilik yıldönümleriniz ve özel partilerinizde hizmetinizdeyiz.

   İşlerinde uzman, güler yüzlü çalışanları, profesyonel ses, görüntü ve ışık sistemleri, sürekli yenilenen modern, nezih salon tasarımımızla, konuklarımızın en önemli günlerini, bir organizasyonla bize emanet ettiği gerçeğini hiç unutmadan, verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutmanın ve her organizasyonda ilk günkü heyecan ve istekle başlamanın önemini biliyoruz.

   Sizlere 1000 ve 1500 Kişilik kapasiteli salonlarda güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle isteklerinize cevap bulabileceğiniz imkânlar sunuyoruz.

   Uşak'ın en çok tercih edilen Örnek Şelale Kır Düğün Salonlarından hemen yerinizi ayırttırmak ve rezervasyon yaptırmak için hemen bize ulaşın.

   En mutlu günlerinizde birlikte olmak dileğiyle…